Sme Vetrodizajn – Vaše sklo

Sme mladá firma zložená zo skúsených odborníkov, ktorí sa práci so sklom venujú viac ako 10 rokov. Skúsenosti a prax sme získavali v nadnárodnej spoločnosti, ktorá sa rozhodla svoju pobočku zameranú na interiérové sklo na Východnom Slovensku zatvoriť a sústreďuje sa na výrobu exteriérových skiel. Nemohli sme zahodiť naše vedomosti a praktické skúsenosti a preto sme sa rozhodli pokračovať v práci s interiérovým sklom.

Ponúkame širokú paletu služieb od rezania, komplexného opracovania plochého skla až po realizácie stavebných prvkov zo skla vrátane zamerania a montáže. Hlavným cieľom našej spoločnosti je spokojnosť zákazníkov a pružné prispôsobenie sa ich potrebám, predstavám a očakávaniam.

Našim zákazníkom vnášame do interiéru svetlo a priestor. Realizujeme atypické sprchové kúty, sprchové zásteny, sklenené dvere, sklenené priečky, sklenené zábradlia, kuchynské zásteny, sklenené prístrešky a sklenené opláštenie výťahov. Základným materiálom týchto sklenených prvkov je bezpečnostné kalené sklo v rôznych veľkostiach a formách, podľa príslušných noriem a podľa predstáv našich zákazníkov.

Skúste nám prezradiť Vašu predstavu a my Vám ju pomôžeme zrealizovať!